side-area-logo

Jakie zdjęcia robię? Słowo o stylu lifestyle

Dlaczego lifestyle?

delimiter image

Sesje lifestyle jak żadne inne pozwalają uchwycić to co ulotne, naturalne, prawdziwe. Razem z Wami stworzę ujęcia, które oglądać będziecie z uśmiechem za kilkadziesiąt lat i będą one dla Was najcenniejszą pamiątką.

Sesja lifestyle nie jest ani reportażem, ani typowymi pozowanymi ujęciami, na których wszyscy patrzą w obiektyw. Jest czymś pomiędzy. Pozwala mi uwiecznić na zdjęciach Waszą rodzinę taką jaką jest naprawdę – uśmiech Twojego dziecka, miłość w oczach rodziców. Te ulotne chwile, które chcesz zatrzymać na zawsze. Jako fotograf szukam prawdziwych emocji – i w każdej rodzinie je znajduję.

Styl lifestyle widać we wszystkich moich sesjach, także tych w studiu i plenerze. Jednak sesja domowa zajmuje szczególne miejsce w moim sercu i pozwala na stworzenie niesamowicie emocjonalnych kadrów.

Więcej o fotografii lifestyle możecie poczytać na moim blogu.

Dla kogo sesja domowa?
delimiter image

Dla każdego, kto chce uwiecznić prawdziwe emocje i więź pomiędzy członkami rodziny. Najczęstszym argumentem “przeciw” sesji w domu, który słyszę to obawa, że Wasze mieszkanie jest zbyt małe, ciemne i nieciekawe. Zapewniam, że nie potrzebujecie mieć wnętrz jak z katalogu i wielkich, białych przestrzeni. Wszędzie możemy zrobić dobre zdjęcia, bo tak naprawdę najważniejsi jesteście Wy – a mieszkanie to tylko tło. Poza tym zawsze znajdzie się ładny kawałek ściany, łóżko albo okno. Będzie dobrze!