Informator – sesje plenerowe

 

Miło Cię tu widzieć!

Skoro widzisz tą  stronę, to znaczy, że zarezerwowałaś termin sesji plenerowej. Na tej stronie postaram się zawrzeć odpowiedzi na wszystkie pytania, które mogą Ci przyjść do głowy przed naszym spotkaniem.

Po pierwsze chcę Ci bardzo gorąco podziękować za zaufanie! Jestem pewna, że Razem stworzymy zdjęcia, do których będziesz wracać latami.

Gdzie się spotykamy?

Dokładną lokalizację sesji ustalimy razem. Większość sesji plenerowych realizuję w Ogrodzie Botanicznym w Radzionkowie, ale możliwe że zaproponuję Ci inną lokalizację (np. w zależności od pory roku pola rzepaku, maków czy rumianku).

Jak ubrać się na sesję?

Całą rodziną możecie ubrać to co lubicie i w czym czujecie się swobodnie. Jednak oczywiście mam kilka sugestii – do których możecie, ale nie musicie się zastosować. Wszystkie wskazówki zawarłam we wpisie na blogu: „jak ubrać się na sesję zdjęciową”.

Zachęcam Cię też do przejrzenia mojej garderoby studyjnej

Garderoba jest do Twojej dyspozycji, możesz korzystać zarówno z sukienek ciążowych, dla mam i dziewczynek.

Ze względów organizacyjnych nie ma możliwości wcześniejszego spotkania w studiu, żeby zobaczyć sukienki wcześniej. Przynoszę ze sobą na sesje wybrane przez Ciebie 2-3 sukienki, możesz też podjechać pod nie wcześniej (pod adres w Radzionkowie).

Jeżeli chcesz skorzystać z mojej garderoby – poproszę o taką informację kilka dni przed sesją.  (możliwość skorzystania z garderoby dotyczy pakietów standard i VIP)

Sesja w plenerze to spotkanie w otoczeniu natury – pamiętaj o sprayu przeciwko komarom i kleszczom. Bardzo proszę też o zachowanie na sesji ogólnych zasad – nie zrywamy roślin (szczególnie w ogrodzie botanicznym!) , nie przeszkadzamy innym spacerowiczom.

Jak będzie wyglądać sesja?

Sesja plenerowa to tak naprawdę nasz wspólny spacer. Powstaną zdjęcia bardziej portretowe, jak i takie bardziej na luzie. Przed sesją możesz wysłać mi ulubione zdjęcia z mojego portfolio, żebym znała Twoje oczekiwania.

Sesję najlepiej wykonać o złotej godzinie – czyli na około godzinę przed zachodem słońca. To naprawdę bardzo ważne, żeby zdjęcia były piekne i spełniły Twoje oczekiwania (mniejsze znaczenie godzina ma w mocno pochmurny dzień). Oczywiście wiem, że czasami idealna godzina jest zbyt późna dla małych dzieci, dlatego dostosowujemy wtedy godzinę do nich.

I jeszcze kilka informacji

Większość informacji zawarta w tym akapicie to tylko sugestie. Potraktuj je z dystansem i dostosuj do siebie.

W Photoshopie i Lightroomie można czynić magię. Jednak pamiętaj, że program ma swoje ograniczenia, a pewne rzeczy są zwyczajnie bardzo, bardzo trudne i czasochłonne. Dlatego pomyśl przed sesją o zafarbowaniu odrostów, zadbaj o manicure (często robię zbliżenia dłoni), wyprasuj ubranie.

Jeżeli masz ochotę na profesjonalny makijaż – chętnie polecę Ci sprawdzone wizażystki. Koszt makijażu to około 200 zł.

Co zrobić w razie choroby?

Na co dzień pracuję z dziećmi, także tymi najmniejszymi i ich bezpieczeństwo jest dla mnie bardzo ważne. Jeżeli Ty, twój partner lub Twoje dziecko zachorujecie – bardzo proszę o kontakt i przełożenie terminu sesji. Nie martw się – gwarantuję, że znajdę dla Was czas.
Jeżeli ja lub ktoś z mojej najbliższej rodziny zachoruje poważniej niż katar –  też poproszę Cię o przełożenie terminu sesji. W ramach przeprosin otrzymasz dodatkowe ujęcie w prezencie.

Sprawy organizacyjne

Płatność za sesję możesz wpłacić na konto:
79 1950 0001 2006 0056 2297 0001
Fotografia Aleksandra Wilczek
ul. Sadowa 82/3 41-922 Radzionków
Możesz także zapłacić gotówką w dzień sesji (proszę o odliczoną kwotę).

FOTOGRAFIA ALEKSANDRA WILCZEK

nr konta: 79 1950 0001 2006 0056 2297 0001
Fotografia Aleksandra Wilczek

Nowe studio –  Bytom (Stolarzowice)

Email

ola@olawilczek.pl

Telefon

691 965 838

Polityka prywatności