Cześć, jestem Ola!

Jestem fotografem, realizuję swoje i Wasze marzenia o zdjęciach, na których największą rolę grają emocje i więzi.

Zawsze drzemała we mnie kreatywność. Jako mała dziewczynka chciałam być pisarką, potem architektem. Dużo później znalazłam fotografię. Zaczęło się od zdjęć na bloga kulinarnego, jednak szybko przeszłam do fotografowania ludzi – i odnalazłam swoją życiową pasję.

Nałogowo pochłaniam książki i jestem serialową maniaczką. Piję dużo kawy i uwielbiam gotować dla moich dwóch mężczyzn. To właśnie Oni – mąż i sześcioletni syn są dla mnie największą inspiracją i siłą napędową.

Wierzę w ludzi i szukam w nich tego, co najlepsze. Na moich fotografiach znaleźć można mnóstwo uśmiechniętych ludzi!

 

Do zobaczenia na sesji!

Moja misja

Tworzyć zdjęcia, które są ponadczasowe i będą pamiątką na lata, Uchwycić to, co najcenniejsze – emocje, radość, uśmiech i miłość.

Miłe słowa

Ola towarzyszyła naszym dzieciom z aparatem właściwie odkąd się urodziły. (...) to jej nasze dzieci zawdzięczają większość swoich najpiękniejszych zdjęć. Widzimy, ile pracy i zaangażowania włożyła już do tej pory, żeby doskonalić swój warsztat i cieszymy się, że jej prace spotykają się z coraz szerszym uznaniem – o czym często słyszymy od bliższych i dalszych znajomych. Z pewnością będziemy regularnie powracać do naszego ulubionego fotografa i polecać jej usługi innym.

– Kasia

Sesja upłynęła w przemiłej atmosferze a cudne zdjęcia będą pamiątką na długie lata. Pełen profesjonalizm, świetne podejście do dzieci, super kontakt. Przemiła osoba z pasją i talentem. Polecam serdecznie! ????

– Magda

FOTOGRAFIA ALEKSANDRA WILCZEK

nr konta: 79 1950 0001 2006 0056 2297 0001
Fotografia Aleksandra Wilczek

Nowe studio –  Bytom (Stolarzowice)

Email

ola@olawilczek.pl

Telefon

691 965 838

Polityka prywatności