side-area-logo

Naturalne sesje noworodkowe

Jakie sesje noworodkowe robie?

delimiter image

Naturalne i pełne emocji. Takie zdjęcia tworzę. Chcę na zdjęciach uwiecznić Wasze małe cudo, ale też całą Waszą rodzinę. Uważam, że mały człowiek jest piękny sam w sobie, dlatego nie korzystam z wielu gadżetów, uwieczniam noworodki w naturalnych pozach. W otoczeniu bliskich. Lubię fotografować szczegóły – małe stópki, rączki. Więcej o tym jak fotografuję noworodki i dlaczego bez rekwizytów, możecie przeczytać na moim blogu.

Sesje noworodkowe często są u mnie sesjami noworodkowymi tylko z nazwy – dlaczego? Bo odwiedzają mnie trochę starsze maleństwa, które tak naprawdę mają więcej niż te 4 tygodnie. I świetnie! Wiem, że wyprawa do fotografa w ciągu tych magicznych 14 dni (w czasie, których robi się zdjęcia “na śpiocha”), może być dla Was niczym wyprawa na Mount Everest. To czas dla Was – poznajcie się. Dojdźcie do siebie po porodzie. Jeżeli chcecie zrobić zdjęcia już wtedy – super, zapraszam – ale naprawdę nie ma pośpiechu. Zgłoście się do mnie tak wcześnie, albo tak późno jak macie na to ochotę. I Razem stworzymy zdjęcia, do których będziecie wracać przez lata!

957A5607
Naturalna sesja w studiu

delimiter image

Moje studio to jasna, przyjazna dziecku przestrzeń. Znajdziesz tu wygodną kanapę, na której możesz nakarmić maluszka i przewijak. Jednak przede wszystkim – jest to miejsce, w którym tworzę ponadczasowe zdjęcia, które są pamiątką na całe życie. Jak już pewnie wiesz, na zdjęciach cenię sobie prostotę i szukam emocji. Dlatego nie wykorzystuję w sesjach wielu gadżetów ani kilkunastu stylizacji, nie ustawiam maluszka w nienaturalnych pozach. Najważniejsi jesteście Wy.

Moje studio znajduje się w Bytomiu – Stolarzowicach. (Blisko Tarnowskich Gór i Zabrza-Helenki, bardzo łatwo też dojechać z Radzionkowa, Gliwic i Piekar Śląskich).

 

Sesja domowa

delimiter image

Sesja noworodkowa w domu pozwala na uwiecznienie Twojego maluszka w miejscu, gdzie czuje się najlepiej i najbezpieczniej. Oznacza też mniej stresu dla Ciebie – nie musisz nigdzie jeździć.  Na sesje noworodkowe rezerwuję sobie zawsze więcej czasu, tak żeby bez pośpiechu stworzyć zdjęcia, które będą Wam sprawiały radość.

W czasie sesji największą uwagę skupiam na noworodku, ale cała Wasza rodzina jest dla mnie ważna. Chcę uchwycić Waszą wspólną radość – dlatego na zdjęciach na pewno znajdą się też rodzeństwo, mama i tata.

Dostaniecie ode mnie mnie przewodnik jak przygotować się do sesji, ale już teraz Wam powiem – nie musicie sprzątać całego domu na błysk. Właśnie urodziło się Wam dziecko – bałagan to normalna rzecz. Poradzimy sobie!

Domowe sesje noworodkowe wykonuję głównie w Radzionkowie, Tarnowskich Górach, Bytomiu, ale mogę dojechać gdzie chcecie na terenie Górnego Śląska.

 

Rodzina w czasie domowej sesji noworodkowej, mama i tata leżą z synem na łóżku
Telefon
691 965 838
Facebook
olawilczek.fotografia
E-mail
ola@olawilczek.pl

Chcesz zarezerwować termin?

A może masz jakieś pytanie?

delimiter image