Sesje Noworodkowe i niemowlęce

 

Jakie sesje noworodkowe robię?

 

Naturalne i pełne emocji. Takie zdjęcia tworzę. Chcę na zdjęciach uwiecznić Wasze małe cudo, ale też całą Waszą rodzinę. Uważam, że mały człowiek jest piękny sam w sobie, dlatego nie korzystam z wielu gadżetów, uwieczniam noworodki w naturalnych pozach. W otoczeniu bliskich. Lubię fotografować szczegóły – małe stópki, rączki.

Sesje noworodkowe często są u mnie sesjami noworodkowymi tylko z nazwy – dlaczego? Bo odwiedzają mnie trochę starsze maleństwa, które tak naprawdę mają więcej niż te 4 tygodnie. I świetnie! Wiem, że wyprawa do fotografa w ciągu tych magicznych 14 dni (w czasie, których robi się zdjęcia “na śpiocha”), może być dla Was niczym wyprawa na Mount Everest. To czas dla Was – poznajcie się. Dojdźcie do siebie po porodzie. Jeżeli chcecie zrobić zdjęcia już wtedy – super, zapraszam – ale naprawdę nie ma pośpiechu. Zgłoście się do mnie tak wcześnie, albo tak późno jak macie na to ochotę. I Razem stworzymy zdjęcia, do których będziecie wracać przez lata!

sesja noworodkowa w studio bytom

Sesja w studiu w Bytomiu – Stolarzowicach

Moje studio to jasna, przyjazna dziecku przestrzeń. Znajdziesz tu wygodną kanapę, na której możesz nakarmić maluszka i przewijak. Jednak przede wszystkim – jest to miejsce, w którym tworzę ponadczasowe zdjęcia, które są pamiątką na całe życie. Jak już pewnie wiesz, na zdjęciach cenię sobie prostotę i szukam emocji. Dlatego nie wykorzystuję w sesjach wielu gadżetów ani kilkunastu stylizacji, nie ustawiam maluszka w nienaturalnych pozach. Najważniejsi jesteście Wy.

Moje studio znajduje się w Bytomiu – Stolarzowicach. (Blisko Tarnowskich Gór i Zabrza-Helenki, bardzo łatwo też dojechać z Radzionkowa, Gliwic i Piekar Śląskich).

 

Koszt sesji to 450 zł za 10 ujęć

Sesja domowa

Sesja noworodkowa w domu pozwala na uwiecznienie Twojego maluszka w miejscu, gdzie czuje się najlepiej i najbezpieczniej. Oznacza też mniej stresu dla Ciebie – nie musisz nigdzie jeździć. Na sesje noworodkowe rezerwuję sobie zawsze więcej czasu, tak żeby bez pośpiechu stworzyć zdjęcia, które będą Wam sprawiały radość.

W czasie sesji największą uwagę skupiam na noworodku, ale cała Wasza rodzina jest dla mnie ważna. Chcę uchwycić Waszą wspólną radość – dlatego na zdjęciach na pewno znajdą się też rodzeństwo, mama i tata.

Domowe sesje noworodkowe wykonuję głównie w Radzionkowie, Tarnowskich Górach, Bytomiu, ale mogę dojechać gdzie chcecie na terenie Górnego Śląska.

 

Koszt sesji to 450 zł za 10 ujęć (dopłata za dojazd powyżej 10 km od Radzionkowa)

domowa sesja noworodkowa bytom

FOTOGRAFIA ALEKSANDRA WILCZEK

nr konta: 79 1950 0001 2006 0056 2297 0001
Fotografia Aleksandra Wilczek

Nowe studio –  Bytom (Stolarzowice)

Email

ola@olawilczek.pl

Telefon

691 965 838

Polityka prywatności