Sesje roczkowe

 

Sesja roczkowa

Pierwsze urodziny to po sesji noworodkowej chyba najbardziej popularna okazja do robienia zdjęć dziecięcych. Naprawdę warto uwiecznić ten moment, tym bardziej, że na takich sesjach nierzadko mam okazję fotografować jedne z pierwszych kroków maluszka.

Mimo że sesja roczkowa ma swojego głównego bohatera – serdecznie zapraszam do udziału całą rodzinę. Najbardziej lubię fotografować więzi i relacje. To dla mnie ogromna przyjemność i zaszczyt, że mogę uwiecznić na zdjęciach radość całej rodziny z pierwszych urodzin najmłodszego członka.

Jeżeli jednak wolisz zrobić typową sesję dziecięcą bez udziału innych osób (albo tylko z rodzeństwem) – oczywiście jest taka możliwość.

sesja roczkowa w studio

Sesja w studiu w Bytomiu – Stolarzowicach

Wiecie, że w fotografii cenię sobie minimalizm, prostotę i ponadczasowość. Dlatego nie spodziewajcie się u mnie zalewu wyszukanej dekoracji, girland, kolorowych balonów, napisów, confetti, tortów i sama nie wiem jeszcze czego.
Nie oznacza to jednak, że taki gadżet nie może się pojawić – np. małe białe balony, albo pojedynczy duży ze złotym confetti.

Większość zdjęć będziemy robić w Waszej ulubionej scenerii boho!

Do dyspozycji jest też piękna rustykalna jedynka zrobiona ze starego drewna.

 W czasie sesji w studio jeżeli tylko pogoda na to pozwoli, możemy zrobić kilka ujęć w ogrodzie przy studio.

Studio znajduje się w moim rodzinnym domu w Bytomiu-Stolarzowicach. Stolarzowice do dzielnica Bytomia położona blisko Zabrza- Helenki i Tarnowskich Gór, łatwo też dojechać z Radzionkowa, Piekar Śląskich i Gliwic.

Sesja w studiu trwa zwykle około godziny. 

Koszt sesji to  500 zł za pakiet standard  /1100 zł pakiet VIP (szczegóły w cenniku)

Sesja w plenerze

Sesja plenerowa to świetna okazja dla Wasze rodziny, żeby spędzić razem czas na świeżym powietrzu. Będziecie się świetnie bawić, a ja będę gdzieś tam koło Was biegać z aparatem.

Sesja w plenerze to chyba mój ulubiony sposób na sesję roczkową. Otoczenie przyrody daje nam bardzo dużą różnorodność kadrów, a maluszkowi daje swobodę. O każdej porze roku możemy stworzyć coś rewelacyjnego.

Sesja plenerowa trwa zazwyczaj około godziny, najlepiej wykonać ją godzinę przed zachodem słońca, kiedy światło ma najprzyjemniejszą barwę i pozwala na uzyskanie magicznych zdjęć.

Sesje plenerowe wykonuję głównie w Radzionkowie i w najbliższych okolicach (Tarnowskie Góry, Bytom).

Koszt sesji to 350 zł za pakiet mini/ 500 zł za pakiet standard  /1100 zł pakiet VIP (szczegóły w cenniku)

Sesja domowa

Wasze zdjęcia razem to chyba najcenniejsza pamiątka, jaką można sobie wyobrazić. Zapewniam, że w czasie sesji rodzinnej powstanie wiele wspaniałych zdjęć!

Pomyśl co najbardziej lubicie robić razem? Gotować, czytać, grać w planszówki? Czy nie byłoby fajnie mieć kilka zdjęć z tych momentów, które zawsze gdzieś umykają? Fotografie w Waszym domu, gdzie czujecie się najbardziej swobodnie mają niespotykany klimat i ogromną wartość.

Dom to miejsce, w którym dziecko czuje się najlepiej i najbezpieczniej. Sesja domowa daje mi niepowtarzalną okazję na sfotografowanie Waszej rodziny w Waszym naturalnym otoczeniu. To naprawdę wspaniała pamiątka! Jeżeli macie ogródek, a pogoda dopisze – część zdjęć możemy zrobić także tam.

 

Koszt sesji to 500 zł za pakiet standard  /1100 zł pakiet VIP (szczegóły w cenniku)

 

FOTOGRAFIA ALEKSANDRA WILCZEK

nr konta: 79 1950 0001 2006 0056 2297 0001
Fotografia Aleksandra Wilczek

Nowe studio –  Bytom (Stolarzowice)

Email

ola@olawilczek.pl

Telefon

691 965 838

Polityka prywatności