side-area-logo

Sesje rodzinne i dziecięce

Sesja rodzinna czy sesja dziecieca?
delimiter image

W mojej ofercie nie rozróżniam tych dwóch rodzajów sesji. Zawsze zachęcam całą rodzinę do udziału (ale nikogo nie zmuszam!). Jestem pewna, że nie będziecie żałować, a do zdjęć będziecie wracać przez długie lata.

W czasie sesji będziecie śmiać się, łaskotać,  przytulać, całować i tańczyć. Po prostu będziemy się świetnie bawić i nawet nie zauważycie aparatu.

Wszystkie moje fotografie są wykonywane w duchu fotografii lifestyle – o której więcej możesz poczytać w dziale poświęconym fotografii domowej. W skrócie – unikamy sztucznych póz i patrzenia w obiektyw. Cały czas oczywiście będę jednak czuwać nad przebiegiem sesji, abyście czuli się swobodnie i komfortowo.

Bardzo często spotykamy się na sesji rodzinnej, która jest sesją roczkową. Więcej o moich sesjach roczkowych i moim podejściu do nich możesz przeczytać na blogu.

Sesja w studiu
delimiter image

Jeżeli studyjne zdjęcia kojarzą Ci się tylko z pozowaniem i sztucznymi uśmiechami – przekonasz się, że można inaczej. W moim studiu powstają naturalne ujęcia, pełne pozytywnej energii. Łapię momenty i tworzę wspomnienia. Jestem zwolenniczką minimalizmu – dlatego w studiu dominuje biel, a w sesjach nie używam wielu dodatków.

Sesja w studiu trwa zwykle około godziny.

Sesja w plenerze
delimiter image

Sesja plenerowa to świetna okazja dla Wasze rodziny, żeby spędzić razem czas na świeżym powietrzu. Będziecie się świetnie bawić, a ja będę gdzieś tam koło Was biegać z aparatem.

O ile pogoda na to pozwala, w plener możemy wyjść o każdej porze roku. Preferuję sesje w otoczeniu natury, a ta może wyglądać pięknie przez cały okrągły rok.

Sesja plenerowa trwa zazwyczaj około godziny, najlepiej wykonać ją godzinę przed zachodem słońca, kiedy światło ma najprzyjemniejszą barwę i pozwala na uzyskanie magicznych zdjęć.

Dziewczynka w czasie sesji zdjęciowej w różach
Sesja domowa
delimiter image

Wasze zdjęcia razem to chyba najcenniejsza pamiątka, jaką można sobie wyobrazić. Zapewniam, że w czasie sesji rodzinnej powstanie wiele wspaniałych zdjęć!

Pomyśl co najbardziej lubicie robić razem? Gotować, czytać, grać w planszówki? Czy nie byłoby fajnie mieć kilka zdjęć z tych momentów, które zawsze gdzieś umykają? Fotografie w Waszym domu, gdzie czujecie się najbardziej swobodnie mają niespotykany klimat i ogromną wartość.

A może u Was w rodzinie jest tak jak u mnie, że zawsze na fotografiach brakuje jednej osoby (czyli mnie), bo ktoś robi zdjęcia? Zaproście mnie do swojego świata, a ja pomogę uzupełnić Wasz rodzinny album.