Kim jestem?

I dlaczego warto, żebym została Waszym fotografem?

Cześć! Jestem Ola – miło tu Cię widzieć. Jeżeli szukacie fotografa, który daje Wam gwarancję pełnych emocji zdjęć – dobrze trafiliście. Zadbam o to, żeby Wasze zdjęcia były ponadczasowe. Po to – żebyście z łezką w oku wracali do nich za kilkadziesiąt lat.

 

Jak pracuję?  Tak, żeby nie było mnie za bardzo widać, ale jednocześnie żeby nie przegapić żadnego ważnego momentu. W czasie Waszego ślubu chcę być dla Was dobrą duszą – uśmiechnę się do Was kiedy widzę, że jesteście spięci i powiem, że wyglądacie fantastycznie. Jestem z Wami prawie cały dzień i bardzo ważne jest dla mnie, żebyście czuli się przy mnie swobodnie! Właśnie dlatego dostajecie ode mnie sesję narzeczeńską w prezencie. Poznacie sposób mojej pracy, przyzwyczaicie się do aparatu, a kiedy przyjadę do Was w dzień ślubu – nie będę już obcą osobą.

Jak będą wyglądały Twoje zdjęcia?

Czyli zobacz moje portfolio

Sabina & Grzesiek – Plenerowy Ślub

Reportaż ślubny

Ada & Rysiek – Slow Wedding

Reportaż ślubny

Paweł & Kasia – Plener o wschodzie słońca

Sesja plenerowa

Marie Claire & Rafał – Ślub na Malcie

Reportaż ślubny

Paulina i Marcin – Sesja w różanym ogrodzie

Sesja narzeczeńska

Paulina & Marcin – Sesja na Nikiszowcu

Sesja narzeczeńska

Kornelia & Patryk – Sesja przy zamku

Sesja plenerowa

Patrycja i Przemek – Elegancki Ślub

Reportaż ślubny

Marie Claire & Rafał – Sesja na Malcie

Sesja narzeczeńska

Cennik

 Pełna oferta na sezony 2023/2024

Szanuję Wasz czas – dlatego obok znajdziesz link do pełnej oferty cenowej na sezony 2023/2024. (kliknij w obrazek, żeby ściągnąć plik .pdf)
Jeżeli będziecie mieli jakieś pytania – zapraszam do kontaktu.

Co o mnie mówią Pary Młode

Ślub mieliśmy pięć dni temu, Ola już dzień po wysłała pierwsze pięć zdjęć i szczena opadła. Mieliśmy poczekać z recenzją aż dostaniemy cały reportaż, ale nie możemy wytrzymać. Wiedziałam, że tak będzie bo z Olą mieliśmy już przyjemność poznać się wcześniej, ale naprawdę jak Ona zrobi zdjęcie to brak słów ❤️. Jeśli szukacie fotografa, który potrafi uchwycić na zdjęciach prawdziwe emocje i nie ma w tym żadnej sztuczności to właśnie jest Ola! Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Polecamy z całego serca!

– Kamila i Szymon

Najlepszy fotograf ślubny jakiego mogliśmy sobie wymarzyć. Pełen profesjonalizm a przy tym świetne poczucie humoru. Dzięki Oli nie musieliśmy w ogóle martwić się o to czy będziemy mieli piękną pamiątkę ze ślubu i wesela. Dodatkowym plusem jest to, że Ola nie "rzuca się w oczy" w kościele czy na przyjęciu, dzięki temu czuliśmy się cały czas swobodnie. Zdjęcia oddają to co najważniejsze w tym dniu - emocje. Chociaż od naszego ślubu minęło już trochę czasu to nadal jesteśmy ze zdjęć zrobionych przez Olę bardzo zadowoleni. Teraz z pewnością również powierzylibyśmy jej uwiecznienie tego ważnego dla nas dnia.

– Karolina i Kuba

Z Ola czuliśmy się jak że starą znajomą, zero stresu, sztuczności, pozowania. Była naszym wyborem od samego początku i się nie zawiedliśmy. Już zdjęcia z sesji narzeczenskiej były przecudne, mimo, że przed aparatem nie czujemy się pewnie. Polecamy z całego serca❤️

-Alna  i Grzesiek

Ślub, wesele, sesja narzeczeńska - fantastyczne zdjęcia - prawdziwe, pełne emocji, chwile uchwycone w najlepszych momentach. Sama Ola jako fotograf nie narzucała swojej wizji i jednocześnie była pomocna; pracowała niejako w ukryciu łapiąc na zdjęciach uśmiechy, wzruszenia, miłość i wszystko inne co ulotne. Jesteśmy, jako para młoda, zadowoleni zarówno ze sposobu pracy Oli jak i z efektu - wszystko godne polecenia!

– Ewa i Tomek

Zdjęcia są takie jak sobie wymarzyłam ☺️ Ola to świetny fotograf z bliskim mi poczuciem estetyki, otwarta na ludzi, potrafi stworzyć atmosferę, w której chce się współpracować. Bardzo polecam.

– Ada i Rysiek

FOTOGRAFIA ALEKSANDRA WILCZEK

nr konta: 79 1950 0001 2006 0056 2297 0001
Fotografia Aleksandra Wilczek

Nowe studio –  Bytom (Stolarzowice)

Email

ola@olawilczek.pl

Telefon

691 965 838

Polityka prywatności