Fotograf: Ola Wilczek
Ślub: Parafia św. Marcina Biskupa, Walichnowy
Wesele: Malinowy Dwór, Wieluń

Ślub Patrycji i Przemka był dla mnie stresujący z kilku powodów. To była pierwsza uroczystość, którą fotografowałam poza Górnym Śląskiem – a jak wiecie, w każdym regionie Polski panują trochę inne zwyczaje weselne. Drugim powodem stresu było to, że niestety pomimo obustronnych chęci nie udało się nam spotkać i zrobić sesji narzeczeńskiej. Co więcej, pierwszy raz osobiście spotkaliśmy się właśnie w dniu ślubu. Na szczęście Przemek i Patrycja są bardzo otwartymi, komunikatywnymi i przesympatycznymi osobami – dlatego praca z nimi była czystą przyjemnością. Patrycja bardzo skrupulatnie wypełniła formularz, który wysyłam parom przed ślubem, rozmawiałyśmy tez kilka razy przez telefon – byłam więc przygotowana w 100%.

 

Nowoczesny, elegancki ślub

Jaki był ich ślub? Elegancki, z klasą i dopracowany w każdym szczególe. Patrycja jest wielką estetką i przy planowaniu zwróciła uwagę na każdy, najmniejszy szczegół. Największe wrażenie zrobiła na mnie dekoracja kościoła, który już sam w sobie był przepiękny. Świece, kwiaty, krzesła chiavari, biały dywan – sprawiły, że wnętrze wyglądało bajkowo.

Na wspomnienie zasługuje też sala – piękne, białe wnętrza, okrągłe stoły wspaniale wpisały się w klimat eleganckiego, nowoczesnego wesela. W dodatku złapali mnie za serduszko świetnym wegetariańskim menu ???? .

A przede wszystkim wesele Patrycji i Przemka to zakochana w sobie, uśmiechnięta para, fantastyczni goście i zabawa do białego rana! Było pięknie!