side-area-logo

Sesje ciążowe

Sesja ciazowa

delimiter image

Sama nie mam żadnego zdjęcia w ciąży. Chyba, że policzymy jakieś zrobione komórką, gdzie wyglądam tak, że wolę na nie nie patrzeć. Z perspektywy tych kilku lat mogę uczciwie powiedzieć – naprawdę żałuję, że nie poszłam na sesję zdjęciową, i że przez całą ciążę uciekałam przed aparatem. Nie pozwól, żeby z Tobą było tak samo! Ciąża to wspaniały czas oczekiwania. Bywa męczący, ale naprawdę warto go uwiecznić.

Na sesję możesz przyjść sama, ale chyba najlepiej zabrać za sobą rodzinę.  Uwiecznimy Waszą wspólną radość i oczekiwanie.

Kiedy najlepiej wykonać sesję ciążową?

delimiter image

Sesję ciążową najlepiej wykonać w 7-8 miesiącu ciąży, kiedy nie jesteś jeszcze bardzo zmęczona, a brzuszek jest już dobrze widoczny. Jednak tak naprawdę wszystko zależy od Ciebie – wybierz termin, który najbardziej będzie Ci odpowiadał.

kolaż z kilku zdjęć z sesji ciązowej w studio w Bytomiu
Sesja w studiu w Bytomiu – Stolarzowicach

delimiter image

Jeżeli studyjne zdjęcia kojarzą Ci się tylko z pozowaniem i sztucznymi uśmiechami – przekonasz się, że można inaczej. W moim studiu powstają naturalne ujęcia, pełne pozytywnej energii. Łapię momenty i tworzę wspomnienia. Jestem zwolenniczką minimalizmu, nie używam gadżetów i dodatków do sesji, dbam, żeby Wasze zdjęcia były ponadczasowe.

Do Twojej dyspozycji są moje suknie, na pewno wybierzesz coś dla siebie.

W czasie sesji jeżeli tylko pogoda na to pozwoli, możemy zrobić kilka ujęć w ogrodzie przy studio.

Studio znajduje się w moim rodzinnym domu w Bytomiu-Stolarzowicach. Stolarzowice do dzielnica Bytomia położona blisko Zabrza- Helenki i Tarnowskich Gór, łatwo też dojechać z Radzionkowa, Piekar Śląskich i Gliwic.

Sesja w studiu trwa zwykle około godziny.

Sesja w plenerze
delimiter image

Niezależnie od pory roku – zdjęcia plenerowe w ciąży to doskonały pomysł. Wybierzemy się na wspólny spacer i stworzymy zdjęcia, do których będziecie wracać przez całe lata.

Sesje plenerowe wykonuję głównie w Radzionkowie i w najbliższych okolicach (Tarnowskie Góry, Bytom).

Sesja plenerowa trwa zazwyczaj około godziny. Najlepiej rozpocząć ją na około godzinę przed zachodem słońca.

957A1172
Naturalna, domowa sesja ciążowa, uśmiechająca się para
Sesja domowa
delimiter image

Intymna, radosna atmosfera – to cecha charakterystyczna sesji domowych. Na zdjęciach na pewno znajdzie się cała Wasza rodzina, chętnie pokażę też pokoik dziecięcy, łóżeczko, małe ubranka i buciki, które czekają na właściciela…

Zobacz zdjęcia z sesji ciążowych

delimiter image
Poznajmy sie!

delimiter image

Jeżeli chcesz zarezerwować termin sesji lub masz jakieś pytanie, możesz się ze mną skontaktować mailowo, przez facebooka, formularz kontaktowy lub zadzwonić.

Telefon
691 965 838
Facebook
olawilczek.fotografia
E-mail
ola@olawilczek.pl